6 Nisan 1920: Kahramanmaraş’ta deprem, siyasi liderlerin programları ve spor müsabakaları

6 Nisan 1920

1- Kahramanmaraş merkezli depremlere ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

(Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye, Sancaktepe ve Beyoğlu mitinglerinde halka hitap edecek.

(İstanbul/11.30/13.30/15.30)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı, AK Parti İstanbul milletvekili adayı Murat Kurum, Ataşehir’de Bayburtlular Buluşması ve kahvaltı programına katılacak, Sultanbeyli’de halkla buluşacak.

(İstanbul/10.00/16.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul milletvekili adayı Süleyman Soylu, Bakırköy’de İstanbul Özel Halk Otobüsçüleri ile kahvaltıya, Kağıthane’de Sivaslılar Buluşması’na ve Gaziosmanpaşa’da Küçükköy Meydanı Mahalle Buluşması’na katılacak.

(İstanbul/09.30/11.30/15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Isparta, Burdur ve Antalya’da ” 14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende” temalı açık hava toplantılarına iştirak edecek.

(Isparta/12.00/Burdur/14.00/Antalya/17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

4- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul’da umre anneleri ile bir araya gelecek.

(İstanbul/14.30) (Fotoğraflı-Görüntülü)

5- Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’yi parti genel merkezinde ziyaret edecek.

(Ankara/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı, AK Parti Bursa milletvekili adayı??????? Mustafa Varank, Bursa turuna ve sevgi yürüyüşüne katılacak, cumhur buluşması etkinliğinde yer alacak.

(Bursa/12.00/16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

2- Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı??????? Vahit Kirişci, basın açıklaması gerçekleştirecek, Anneler Günü yürüyüşüne iştirak edecek.

(Kahramanmaraş/13.00/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

3- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Akçaabat Büyük Yürüyüşü ile Yomra ve Ortahisar mitinglerine katılacak.

(Trabzon/10.00/15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)

SPOR

1- Hentbolda HDI Sigorta Kadınlar Türkiye Kupası’nın finalinde Kastamonu Belediyespor ile Armada Praxis Yalıkavakspor karşı karşıya gelecek.

(Bolu/16.00) (Fotoğraflı)

2- Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 29. haftası Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket- Galatasaray Nef, AYOS Konyaspor Basketbol- Manisa Büyükşehir Belediyespor, Aliağa Petkimspor- Gaziantep Basketbol, Bahçeşehir Koleji- Beşiktaş Emlakjet, Anadolu Efes- Türk Telekom ve Darüşşafaka Lassa- Fenerbahçe Beko maçlarıyla tamamlanacak.

(Denizli/Konya/13.00/İzmir/15.30/İstanbul/15.30/18.00/20.30) (Fotoğraflı)

3- Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin yarı final mücadelesi başlayacak, Ankara Büyükşehir Belediyespor FOMGET-ALG Spor ve Fenerbahçe Petrol Ofisi-Galatasaray Petrol Ofisi ilk maçları yapılacak.

(Ankara/İstanbul/15.00) (Fotoğraflı)

***

Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz. Abonelerimiz de sözleşme kapsamı dışında bu yayınları çoğaltamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktaramaz. Aykırı davrananlar hakkında hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir